Search events

Thursday 20th, June 2019

1
X
2
03:00
USA | National Premier Soccer League
Brooklyn Italians vs New York Athletic Club
03:00
USA | National Premier Soccer League
Minnesota Twinstars FC vs Duluth FC
03:00
International | Gold Cup
Cuba vs Martinique
03:00
USA | US Open Cup
FC Dallas vs New Mexico United
03:30
International | Copa America
Argentina vs Paraguay
03:30
USA | National Premier Soccer League
Ozark FC vs Tulsa Athletics
03:30
USA | US Open Cup
Saint Louis FC vs FC Cincinnati
05:30
International | Gold Cup
Mexico vs Canada
06:00
USA | US Open Cup
Portland Timbers vs LA Galaxy
15:00
International Clubs | Club Friendly Games
Malmo FF vs SonderjyskE
18:30
Finland | Kakkonen, Group C
SJK Akatemia vs VIFK
18:30
Finland | Kakkonen, Group B
Tampere United vs Kapa
18:30
Finland | Kakkonen, Group A
Mipk Mikkeli vs FC Viikingit
18:30
Finland | Kakkonen, Group B
FC Honka/Akatemia vs EPS
18:30
Finland | Kakkonen, Group A
Nurmijarven Jalkapalloseura vs JIPPO
18:30
Estonia | Esiliiga
Rakvere JK Tarvas vs Tartu JK Tammeka U21
18:30
Estonia | Esiliiga
Parnu JK Vaprus vs Tallinna FC Flora U21
18:30
Finland | Ykkonen
AC Oulu vs FC KTP
19:00
International | World Cup, Women
Netherlands vs Canada
19:00
International | World Cup, Women
Cameroon vs New Zealand
19:00
Norway | NM Cup
Alta IF vs Stabaek Fotball
19:00
Norway | NM Cup
Kongsvinger IL vs Tromso IL
19:00
Sweden | Div 1, Norra
Sollentuna FF vs Umea FC
19:00
Sweden | Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Lindome GIF
19:00
Estonia | Esiliiga
JK Tallinna Kalev U21 vs FCI Levadia Tallinn U21
19:30
International Youth | U21 European Ch.ship
Denmark vs Austria
19:30
Estonia | Esiliiga
Tallinna JK Legion vs Kohtla-Jarve JK Jarve
19:30
Estonia | Esiliiga
FC Elva vs Tartu JK Welco
19:45
Latvia | Virsliga
FK Liepaja vs FK Ventspils
20:00
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
Eslovs BK vs Angelholms FF
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Ljungskille SK vs Lunds BK
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs Assyriska Turabdin IK
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs FC Trollhattan
20:00
Sweden | 2nd Div, Ostra Gotaland
Asarums IF FK vs Dalstorps IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Norrland
Friska Viljor FC vs Umea FC Akademi
20:00
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
FC Rosengaard 1917 vs Assyriska BK
20:00
Sweden | 2nd Div, Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska vs Newroz FC
20:00
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
Hittarps IK vs KSF Prespa Birlik
20:00
Sweden | 2nd Div, Ostra Gotaland
Raaslatts SK vs Rappe Goif
20:00
Sweden | 2nd Div, Norra Gotaland
Grebbestads IF vs Vanersborgs IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
Stafsinge IF vs IFK Malmo
20:00
Sweden | 2nd Div, Norrland
IFK Luleaa vs Piteaa IF
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Aatvidaberg FF
20:00
Sweden | Div 1, Norra
BK Forward vs Karlslunds IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Norra Gotaland
Savedalens IF vs Lidkopings FK
20:10
Argentina | Primera B
San Telmo vs CA All Boys
20:30
Sweden | 2nd Div, Norra Gotaland
IFK Aamaal vs IFK Uddevalla
20:45
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
Ullareds IK vs Onsala BK
21:00
Brazil | Brasileiro Serie D
Jacuipense BA vs Central PE
21:00
Brazil | U20 Paulista
Gremio Novorizontino vs Batatais Futebol Clube
21:00
Brazil | U20 Paulista
Nacional AC SP vs EC Primavera SP
21:00
Uruguay | Segunda Division
Torque vs CD Villa Espanola
22:00
International | World Cup, Women
Thailand vs Chile
22:00
International | World Cup, Women
Sweden vs USA
22:00
Spain | LaLiga 2
RC Deportivo La Coruna vs RCD Mallorca
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
Germany vs Serbia
22:15
Iceland | 2. deild
Throttur Vogum vs IR Reykjavik
22:15
Iceland | 2. deild
Kari vs KFG Gardabaer
22:15
Iceland | 1st deild
UMF Njardvik vs Afturelding
22:15
Iceland | 1st deild
Haukar Hafnarfjordur vs Leiknir Reykjavik
23:00
Iceland | 3. deild
Vaengir Jupiters vs Augnablik Kopavogur
23:00
Brazil | Brasileiro Serie D
Fluminense de Feira BA vs Salgueiro PE

Friday 21st, June 2019

1
X
2
02:00
International | Copa America
Uruguay vs Japan
02:00
International | Gold Cup
Nicaragua vs Haiti
04:30
International | Gold Cup
Costa Rica vs Bermuda
05:30
USA | US Open Cup
Los Angeles FC vs San Jose Earthquakes
14:45
Singapore | Premier League
Balestier Khalsa FC vs Albirex Niigata FC
18:00
Latvia | Virsliga
BFC Daugavpils vs FK Jelgava
19:00
Latvia | Virsliga
Valmiera FK/BJSS vs FS Metta Lu
19:00
Latvia | Virsliga
Riga FC vs Spartaks Jurmala
19:30
International Youth | U21 European Ch.ship
England vs Romania
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
France vs Croatia
23:00
International | Africa Cup of Nations
Egypt vs Zimbabwe

Saturday 22nd, June 2019

1
X
2
02:00
International | Copa America
Ecuador vs Chile
02:00
International | Gold Cup
El Salvador vs Jamaica
04:30
International | Gold Cup
Honduras vs Curacao
08:00
Japan | J.League
Hokkaido Consadole Sapporo vs Sagan Tosu
12:00
Japan | J.League
Vissel Kobe vs Oita Trinita
12:00
Japan | J.League 2
FC Ryukyu vs Ventforet Kofu
12:00
Japan | J.League 2
Mito Hollyhock vs Yokohama FC
12:00
Japan | J.League 2
V-Varen Nagasaki vs Montedio Yamagata
12:00
Japan | J.League 2
Tokushima Vortis vs Avispa Fukuoka
12:00
Japan | J.League 2
Zweigen Kanazawa vs Niigata Albirex
12:00
Japan | J.League
Yokohama F Marinos vs Matsumoto Yamaga FC
13:00
Japan | J.League
Cerezo Osaka vs Jubilo Iwata
13:00
Japan | J.League
Gamba Osaka vs Shonan Bellmare
13:00
Japan | J.League
Nagoya Grampus vs Shimizu S-Pulse
13:00
Japan | J.League 2
Kashiwa Reysol vs JEF United Ichihara Chiba
13:00
Japan | J.League 2
Ehime FC vs Kyoto Sanga FC
13:00
Japan | J.League 2
Renofa Yamaguchi vs FC Gifu
13:00
Japan | J.League 2
Tokyo Verdy vs Omiya Ardija
13:00
Japan | J.League 2
Kagoshima United vs Tochigi SC
15:00
Poland | III Liga, Group 1
KS Ruch Wysokie Mazowieckie vs Legia II Warszawa
16:00
Norway | 2nd Division Group 2
Baerum SK vs Sotra SK
16:00
Norway | 2nd Division Group 1
Brattvag vs Levanger
17:00
Norway | 2nd Division Group 2
Senja FK vs Kjelsaas
17:00
Norway | 2nd Division Group 2
Floro vs Grorud IL
17:00
Norway | 2nd Division Group 2
Aasane Fotball vs Asker
17:00
Norway | 2nd Division Group 1
Byaasen Toppfotball vs Kvik Halden FK
17:30
International | Africa Cup of Nations
DR Congo vs Uganda
18:00
International Clubs | Club Friendly Games
FC Torpedo Moscow vs Sheffield FC
18:00
Poland | III Liga, Group 1
Polonia Warszawa vs MKS Elk
18:00
Poland | III Liga, Group 1
Olimpia Zambrow vs MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
18:00
Poland | III Liga, Group 1
TS Sokol Aleksandrow Lodzki vs Lechia Tomaszow Mazowiecki
18:00
Poland | III Liga, Group 1
Unia Skierniewice vs KS Ursus Warszawa
18:00
Poland | III Liga, Group 1
KS Legionovia Legionowo vs Mlks Znicz Biala Piska
18:00
Poland | III Liga, Group 1
KS Pelikan Lowicz vs MKS Kaczkan Huragan Morag
18:00
Poland | III Liga, Group 1
Bron Radom vs Victoria Sulejowek
19:00
Norway | 2nd Division Group 2
Mjolner FK vs Fram Larvik
19:00
Norway | Eliteserien
Stromsgodset IF vs Molde FK
20:00
International | Africa Cup of Nations
Nigeria vs Burundi
20:30
Argentina | Primera C
Villa San Carlos vs Excursionistas
22:00
International | World Cup, Women
Norway vs Australia
22:00
International | Copa America
Bolivia vs Venezuela
22:00
International | Copa America
Peru vs Brazil
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
Spain vs Poland
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
Belgium vs Italy
23:00
International | Africa Cup of Nations
Guinea vs Madagascar

Sunday 23rd, June 2019

1
X
2
00:30
International | Gold Cup
Guyana vs Panama
02:30
USA | Major League Soccer
FC Cincinnati vs LA Galaxy
03:00
International | Gold Cup
USA vs Trinidad and Tobago
03:00
USA | Major League Soccer
Chicago Fire vs Real Salt Lake
03:00
USA | Major League Soccer
FC Dallas vs Toronto FC
05:00
USA | Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Colorado Rapids
06:00
USA | Major League Soccer
Portland Timbers vs Houston Dynamo
12:00
Japan | J.League 2
Machida Zelvia vs Fagiano Okayama
13:00
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
Qviding FIF vs BK Olympic
13:00
Sweden | Div 1, Norra
Bodens BK vs Rynninge IK
13:00
Japan | J.League
Vegalta Sendai vs FC Tokyo
14:30
Norway | 2nd Division Group 1
Arendal FK vs Nardo
16:00
Sweden | Superettan
Jonkopings Sodra vs Trelleborgs FF
16:00
Norway | 2nd Division Group 1
Stjordals/Blink vs Egersund IK
16:00
Sweden | Div 1, Norra
Akropolis IF vs Gefle IF
16:00
Sweden | Superettan
Mjallby AIF vs IK Brage
16:00
Norway | Eliteserien
Valerenga IF vs Sarpsborg
17:30
International | Africa Cup of Nations
Morocco vs Namibia
18:30
Sweden | Superettan
IF Brommapojkarna vs Orgryte IS
18:30
Sweden | Superettan
Halmstads BK vs IK Frej
19:00
Norway | Eliteserien
Kristiansund BK vs Stabaek Fotball
19:00
Norway | Eliteserien
Viking FK vs Bodo/Glimt
19:00
Norway | Eliteserien
Tromso IL vs Rosenborg BK
19:00
Norway | Eliteserien
Odds BK vs Haugesund FK
19:00
Norway | Eliteserien
Ranheim IL vs Mjondalen
20:00
International | Africa Cup of Nations
Senegal vs Tanzania
20:00
Sweden | Div 1, Norra
Sandvikens IF vs Karlstad BK
20:00
Sweden | Div 1, Norra
Vasalunds IF vs IF Sylvia
21:00
Norway | Eliteserien
SK Brann vs Lillestrom SK
22:00
International | Copa America
Colombia vs Paraguay
22:00
International | Copa America
Qatar vs Argentina
23:00
International | Africa Cup of Nations
Algeria vs Kenya

Monday 24th, June 2019

1
X
2
00:30
USA | Major League Soccer
Columbus Crew vs Sporting Kansas City
03:30
International | Gold Cup
Martinique vs Mexico
17:30
International | Africa Cup of Nations
Ivory Coast vs South Africa
20:00
International | Africa Cup of Nations
Tunisia vs Angola
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Landskrona BoIS
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
IK Oddevold vs IFK Varnamo
20:00
Sweden | Superettan
Osters IF vs Varbergs BoIS
20:00
Sweden | Superettan
GAIS vs Degerfors IF
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
France vs Romania
23:00
International | Africa Cup of Nations
Mali vs Mauritania

Tuesday 25th, June 2019

1
X
2
01:30
International | Gold Cup
Bermuda vs Nicaragua
02:00
International | Copa America
Ecuador vs Japan
02:00
International | Copa America
Chile vs Uruguay
04:00
International | Gold Cup
Haiti vs Costa Rica
18:00
Finland | Veikkausliiga
IFK Mariehamn vs HJK Helsinki
18:30
Finland | Veikkausliiga
Kuopion Palloseura vs FC Lahti
18:30
Finland | Veikkausliiga
Tampereen Ilves vs KPV Kokkola
18:30
Finland | Veikkausliiga
FC Honka vs Rovaniemi Palloseura
18:30
Finland | Veikkausliiga
FC Inter Turku vs Vaasa PS
20:00
International | Africa Cup of Nations
Cameroon vs Guinea-bissau
20:00
Sweden | Allsvenskan
AIK vs IFK Norrkoping
20:00
Sweden | Superettan
Dalkurd FF vs Vasteraas SK
23:00
International | Africa Cup of Nations
Ghana vs Benin

Wednesday 26th, June 2019

1
X
2
03:00
International | Gold Cup
Jamaica vs Curacao

Thursday 27th, June 2019

1
X
2
01:30
International | Gold Cup
Trinidad and Tobago vs Guyana
04:00
International | Gold Cup
Panama vs USA

Friday 28th, June 2019

1
X
2
19:00
Sweden | Allsvenskan
Orebro SK vs Helsingborgs IF

Saturday 29th, June 2019

1
X
2
17:00
Sweden | Allsvenskan
Ostersunds FK vs IFK Goteborg
19:00
Sweden | Allsvenskan
Falkenbergs FF vs IF Elfsborg

Sunday 30th, June 2019

1
X
2
00:00
Sweden | Allsvenskan
GIF Sundsvall vs AFC Eskilstuna
16:00
Sweden | Allsvenskan
AIK vs Malmo FF
18:30
Sweden | Allsvenskan
IFK Norrkoping vs IK Sirius FK

Monday 1st, July 2019

1
X
2
20:00
Sweden | Allsvenskan
Djurgardens IF vs Kalmar FF
20:00
Sweden | Allsvenskan
BK Hacken vs Hammarby IF
  • National Premier Soccer League, USA

    Brooklyn Italians   v   New York Athletic Club
    20/06 03:00
  • National Premier Soccer League, USA

    Minnesota Twinstars FC   v   Duluth FC
    20/06 03:00
  • Gold Cup, International

    Cuba   v   Martinique
    20/06 03:00
  • US Open Cup, USA

    FC Dallas   v   New Mexico United
    20/06 03:00
  • Copa America, International

    Argentina   v   Paraguay
    20/06 03:30
  • National Premier Soccer League, USA

    Ozark FC   v   Tulsa Athletics
    20/06 03:30
  • US Open Cup, USA

    Saint Louis FC   v   FC Cincinnati
    20/06 03:30
  • Gold Cup, International

    Mexico   v   Canada
    20/06 05:30
  • US Open Cup, USA

    Portland Timbers   v   LA Galaxy
    20/06 06:00
  • Club Friendly Games, International Clubs

    Malmo FF   v   SonderjyskE
    20/06 15:00
  • Kakkonen, Group C, Finland

    SJK Akatemia   v   VIFK
    20/06 18:30
  • Kakkonen, Group B, Finland

    Tampere United   v   Kapa
    20/06 18:30
  • Kakkonen, Group A, Finland

    Mipk Mikkeli   v   FC Viikingit
    20/06 18:30
  • Kakkonen, Group B, Finland

    FC Honka/Akatemia   v   EPS
    20/06 18:30
  • Kakkonen, Group A, Finland

    Nurmijarven Jalkapalloseura   v   JIPPO
    20/06 18:30
  • Esiliiga, Estonia

    Rakvere JK Tarvas   v   Tartu JK Tammeka U21
    20/06 18:30
  • Esiliiga, Estonia

    Parnu JK Vaprus   v   Tallinna FC Flora U21
    20/06 18:30
  • Ykkonen, Finland

    AC Oulu   v   FC KTP
    20/06 18:30
  • World Cup, Women, International

    Netherlands   v   Canada
    20/06 19:00
  • World Cup, Women, International

    Cameroon   v   New Zealand
    20/06 19:00
  • NM Cup, Norway

    Alta IF   v   Stabaek Fotball
    20/06 19:00
  • NM Cup, Norway

    Kongsvinger IL   v   Tromso IL
    20/06 19:00
  • Div 1, Norra, Sweden

    Sollentuna FF   v   Umea FC
    20/06 19:00
  • Div 1 Sodra, Sweden

    Oskarshamns AIK   v   Lindome GIF
    20/06 19:00
  • Esiliiga, Estonia

    JK Tallinna Kalev U21   v   FCI Levadia Tallinn U21
    20/06 19:00
  • U21 European Ch.ship, International Youth

    Denmark   v   Austria
    20/06 19:30
  • Esiliiga, Estonia

    Tallinna JK Legion   v   Kohtla-Jarve JK Jarve
    20/06 19:30
  • Esiliiga, Estonia

    FC Elva   v   Tartu JK Welco
    20/06 19:30
  • Virsliga, Latvia

    FK Liepaja   v   FK Ventspils
    20/06 19:45
  • 2nd Div, Vastra Gotaland, Sweden

    Eslovs BK   v   Angelholms FF
    20/06 20:00
  • Div 1 Sodra, Sweden

    Ljungskille SK   v   Lunds BK
    20/06 20:00
  • Div 1 Sodra, Sweden

    Utsiktens BK   v   Assyriska Turabdin IK
    20/06 20:00
  • Div 1 Sodra, Sweden

    Tvaakers IF   v   FC Trollhattan
    20/06 20:00